Bize ulaşın

İnönü Caddesi Dirmil Mahallesi No:19 Dükkan 1-2 / Yalıkavak

0(252) 358 52 88

info@2mticaret.net İnönü Caddesi Dirmil Mahallesi No:19 Dükkan 1-2 / Yalıkavak
2M TİCARET BAHÇE ÇİT SİSTEMLERİ

Hakkımızda

1990 yılında başladığımız ticari hayatımız, Bodrum'da bahçe çiti konusunda büyüyerek devam etmektedir. Yarımada genelinde en geniş montaj hizmeti veren firmayız. Bodrum yarımadasında 5.000+ m²'den fazla panel çit, 1000+ m² üzeri çimçit, jüt, rulo çit, galvaniz tel, punto kaynak telleri ve kümes tellerine kadar -tel konusunda- A'dan Z'ye her çeşit malın stoğu bulunan, satış ve uygulama hizmeti veren, stoklarımızda devamlı her ölçüde Anrasit Gri, Yeşil ve Beyaz renk bulunduran, Bodrum genelinde bu işi en ciddi yapan firmayız. İster 1 metre isteyin ister 1.000+ m, her ölçü ve zeminde hizmet verecek ekip ve malzemeye sahibiz.

Her geçen gün siz değerli müşterilerimize hizmet verme heyecanı ile teknolojiyi yakından takip ediyor ve sizlere en iyi ürünleri sunmaktan kıvanç duyuyoruz.

Ekip olarak bodrum yarım adasında her kesime hizmet vermeye siz değerli müşterilerimizin desteği ile devam ediyor ve edeceğimizin müjdesi veriyoruz..

Toptan ve perakende olarak direkt mağazadan satış ya da taahhütlü satışlar için lütfen bizi arayınız ücretsiz keşif yapalım, bilgilerimizi sizinle paylaşalım…